| Μέγεθος | 20*12*3.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 600g |
| Έξω Υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Μέσα Υλικό | δροσίζοντας υγρό πηκτωμάτων |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό συνήθεια |
| Weight | 2.2 Lbs |
|---|---|
| Size | Large |
| Name | Large Cooler Ice Packs |
| Durability | Reusable |
| Color | White |
| Ονομασία προϊόντος | 200 ml μη τοξικό άκαμπτο πλαστικό ψυγείο ψυγείο παγοθήκη ψυγείο τούβλο πάγου για σακούλα μεσημεριανο |
|---|---|
| Μέγεθος | 15*10*2cm ή προσαρμοσμένος |
| Δυναμικότητα | 200 ml |
| Οργανωτής κατασκευής | - Ναι, ναι. |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Όνομα προϊόντων | Τροφίμων πλαστικός νάυλον επαναχρησιμοποιήσιμος πακέτων πάγου τσαντών μητρικού γάλα τυλιγμένος στο κ |
|---|---|
| Μέγεθος | 18.6*10.3cm, 22.5*13.5cm |
| Ικανότητα | 250ml, 500ml |
| Εξωτερικό υλικό | Νάυλον pe |
| εσωτερικό υλικό | PCM |
| Όνομα προϊόντων | Βαθμός τροφίμων 350g σκληρά κοχυλιών πλαστικά πακέτα πάγου παγοκιβωτίων δροσερά πιό δροσερά λεπτά γι |
|---|---|
| Μέγεθος | 16*16*1.4cm |
| Ικανότητα | 350ml |
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | SAP ή CMC |
| Όνομα προϊόντων | Δροσερό τσαντών πάγου πακέτο πάγου πηκτωμάτων τροφίμων πακέτων κατάλληλο & φρέσκο λεπτό επαναχρησιμο |
|---|---|
| Μέγεθος | 13.3*12.7*1.3cm |
| COem | Ναι |
| Κώδικας HS | 3824999999 |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Μέγεθος | 34.5*15.5*2.7cm |
|---|---|
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό liqulid | SAP CMC PCM |
| Τύπος | Θερμικός |
| Τύπος συσκευασίας | χαρτοκιβώτιο |
| Όνομα προϊόντων | Cooler επαναχρησιμοποιήσιμο PCM Ice Pack Πακέτα κατάψυξης μακράς διαρκείας |
|---|---|
| Μέγεθος | 18*18cm |
| Ικανότητα | 450ml |
| Εξωτερικό υλικό | Φύλλο αλουμινίου αργιλίου |
| Εσωτερικό υλικό | PCM |
| Μέγεθος | 12*7,8*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 150g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Μέσα σε υγρό | SAP CMC |
| Χρώματα | Κόκκινος |
| Όνομα προϊόντων | COem 220ml bpa ελεύθερος σκληρός πλαστικός μπλε πάγος κιβωτίων πηκτωμάτων πιό δροσερός - το κρύο πακ |
|---|---|
| Μέγεθος | 15*9*2cm, 220ml |
| COem | Ναι |
| Εξωτερικό υλικό | Ελεύθερο hdpe BPA πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | SAP που δροσίζει το πήκτωμα |