| Μέγεθος | μπορεί να προσαρμοστεί |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας σκόνη |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας σκόνη |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Μέγεθος | 32.5*24.5*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 1500g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | Υλικό αλλαγής φάσης SAP |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 14.5*11.5*4.8cm |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | Δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| τύπος συσκευασίας | μπορεί να προσαρμοστεί |
| Όνομα προϊόντων | Hdpe κατόχων μπύρας cOem επαναχρησιμοποιήσιμο στρογγυλό πιό δροσερό σκληρό πλαστικό 6.4cm X 1.5cm |
|---|---|
| Μέγεθος | 6.4*1.5cm |
| Τόμος | 45 ml |
| Χρήση | Θήκη ψυγείου μπύρας, κρασιού |
| Υλικό | HDPE+cooling πήκτωμα SAP |
| Ονομασία προϊόντος | Εργοστάσιο Προσαρμογή υψηλής ποιότητας επίπεδη ψυγείο πάγου τούβλο ψυγείο γεύματος παγάκι πάγου με χ |
|---|---|
| Μέγεθος | 16*11*2cm ή προσαρμοσμένα |
| Δυναμικότητα | 300 ml |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Εσωτερικό υλικό | Υπεραπορροφητικό πολυμερές |
| Μέγεθος | 21*10*5.2cm |
|---|---|
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | Σκόνη |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Μέγεθος | 51.5*18*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1300g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπλε μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 30.7*26.8*2.5cm 35.7*30*2.5cm 43.7*33*2.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 1400g 2000g 2700g |
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Μέγεθος | 51.5*18*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1300g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπλε μπορέστε να είστε customizd |