| Όνομα προϊόντων | SGS ενέκρινε τροφίμων βαθμού το εξαιρετικά λεπτό πακέτο πάγου πηκτωμάτων πιό δροσερό με το σφρίγος π |
|---|---|
| Μέγεθος | 19*15*1.2cm |
| Ικανότητα | 260ml |
| εξωτερικό υλικό | επαναχρησιμοποιήσιμο HDPE πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | SAP ή CMC ή PCM |
| Μέγεθος | 18,5*17,5*1,2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 260 γρ |
| Εξωτερικό Υλικό | HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | ψυκτικό τζελ |
| Χρώμα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Όνομα προϊόντων | Φορητό ποτό που δροσίζει τη μονωμένη πιό δροσερή αποθήκευση μητρικού γάλα τσαντών 6 μπουκάλια |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 22*15*15cmcm |
| Εσωτερική διάσταση | 14*14*12cm |
| Βάρος | 100G |
| Μέσα | 600ml τούβλο πάγου |
| Όνομα προϊόντων | Το φθηνότερο διαφημιστικό φορητό τζελ δώρου παγωμένο πακέτο μεσημεριανού γεύματος για μεσημεριανό κο |
|---|---|
| Μέγεθος | 17,8*12,2*1,2cm ή προσαρμοσμένο |
| Ικανότητα | 200ml |
| COem | Ναι |
| εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Όνομα προϊόντων | Εξαιρετικά λεπτό επαναχρησιμοποιήσιμο μπλε πηκτωμάτων πάγου τούβλο πάγου πακέτων πλαστικό με την έγκ |
|---|---|
| Μέγεθος | 17.5*11.5*1cm ή προσαρμοσμένος |
| COem | Ναι |
| Φιλικός προς το περιβάλλον | Ναι |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Μέγεθος | 23*19*4 εκ |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Μέσα υγρό | SAP CMC PCM |
| Τύπος | Θερμικό |
| Τύπος συσκευασίας | Καρτόνι |
| Μέγεθος | 31*28,5*3εκ |
|---|---|
| Βάρος | 2000g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Εσωτερικό liquild | Ζελέ |
| Χρώματα | Μπλε |
| Όνομα προϊόντων | Φορητό ποτό που δροσίζει τη μονωμένη πιό δροσερή αποθήκευση μητρικού γάλα τσαντών 6 μπουκάλια |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 15*15*14CM |
| Εσωτερική διάσταση | 14*14*12cm |
| Βάρος | 400G |
| Μέσα | 380ml τούβλο πάγου |
| Όνομα προϊόντων | Προωθητικό φορητό δώρων Cold Pack μεσημεριανού γεύματος πακέτων πάγου τσαντών πηκτωμάτων δροσερό για |
|---|---|
| Μέγεθος | 17.8*12.2*1.2cm ή προσαρμοσμένος |
| Ικανότητα | 200 ml |
| COem | Ναι |
| εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Όνομα προϊόντων | Χονδρική 25*20*1cm εξαιρετικά λεπτή δροσερή εφαρμογή και φρέσκια επαναχρησιμοποιήσιμη πλαστική συσκε |
|---|---|
| Μέγεθος | 25*20*1εκ |
| Ικανότητα | 300ml |
| Υλικό | HDPE+SAP/CMC |
| Τύπος | Θερμομονωτικό |