| Μέγεθος | 25*15*1.8cm |
|---|---|
| Βάρος | 550g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Μέσα σε υγρό | SAP CMC |
| Χρώματα | κόκκινος |
| Μέγεθος | 51.5*18*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1300g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπλε μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 19.5*17.2*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 750 γρ |
| εξωτερικό υλικό | HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό Υλικό | ψυκτικό τζελ |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με μπλε υγρό, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Ονομασία προϊόντος | Προσπάθησα επίσης να συνδέσω δύο άδεια μπουκάλια. |
|---|---|
| Μέγεθος | 23.5*6*3cm ή προσαρμοσμένος |
| Δυναμικότητα | 330ml |
| Εξωτερικό υλικό | σκληρό HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | SAP/CMC/PCM |
| Μέγεθος | 30*20*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1000 g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Όνομα προϊόντων | 200ML κυμάτων μορφής δροσερά τσαντών πάγου τούβλα πηκτωμάτων πάγου πακέτων επαναχρησιμοποιήσιμα για |
|---|---|
| Μέγεθος | 16.5*10*2cm ή προσαρμοσμένος |
| Ικανότητα | 200ml |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Εσωτερικό υλικό | SAP |
| Μέγεθος | 17.5*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 450 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | ασφαλές HDPE στερεό πλαστικό |
| Εσωτερικό liquild | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώματα | μπορεί να προσαρμοστεί |
| Όνομα προϊόντων | Μη καυστικός φραγμός πάγου παγολεκανών πικ-νίκ επαναχρησιμοποιήσιμος ευτηκτικός κρύος για το πάγωμα |
|---|---|
| Διάσταση | 14.3*7.7*3.8cm, 17.3*9.6*3.8cm, 21*11.6*3.8cm ή προσαρμοσμένος |
| COem | Ναι |
| Φιλικός προς το περιβάλλον | Ναι |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Όνομα προϊόντων | Συνήθειας σκληρά πλαστικά πηκτωμάτων τούβλα πάγου παγολεκανών πάγου ευτηκτικά κρύα για τη μεταφορά |
|---|---|
| Μέγεθος | 17*11*1cm ή προσαρμοσμένος |
| Χωρητικότητα | 180ml |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό PE |
| Εσωτερικό υλικό | SAP |
| Μέγεθος | 22.5x18.5x3.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 1000g |
| Εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| χρώματα | Συνήθεια |