| Μέγεθος | 21*10*3.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 450g |
| Έξω Υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Μέσα Υλικό | δροσίζοντας υγρό πηκτωμάτων |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό συνήθεια |
| Μέγεθος | 62*42*3.4cm |
|---|---|
| Βάρος | 7500g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώματα | Λευκό, μπλε |
| Όνομα προϊόντων | Δροσερό τσαντών πάγου πακέτο πάγου πηκτωμάτων τροφίμων πακέτων κατάλληλο & φρέσκο λεπτό επαναχρησιμο |
|---|---|
| Μέγεθος | 13.3*12.7*1.3cm |
| COem | Ναι |
| Κώδικας HS | 3824999999 |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Ονομασία προϊόντος | Σκληρό πλαστικό Πικνίκ Καλές παγωτό πακέτες Μίνι παγωτό πακέτα Υπερ-απορροφητικό πολυμερές |
|---|---|
| Μέγεθος | 5*5cm |
| Περιβαλλοντικά φιλικό | Ναι. |
| Οργανωτής κατασκευής | Ναι. |
| Εξωτερικό υλικό | σκληρό HDPE πλαστικό |
| Μέγεθος | 19*12.5*1cm |
|---|---|
| Ικανότητα | 210ml |
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων σκληρό κοχύλι |
| Εσωτερικό liqulid | Δροσίζοντας πήκτωμα (SAP) |
| Τύπος | Θερμικός |
| Ονομασία προϊόντος | Τροφικά στερεά πλαστικά, επαναχρησιμοποιήσιμα παγάκια, ψυγεία, παγάκια για μεσημεριανό κουτί. |
|---|---|
| Μέγεθος | 15*10*2 εκ |
| Δυναμικότητα | 200 ml |
| Οργανωτής κατασκευής | - Ναι, ναι. |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Όνομα προϊόντων | Κατάλληλα & φρέσκα δροσερά πακέτα πάγου μεσημεριανού γεύματος δοχείων ψύξης λεπτά |
|---|---|
| Υλικό | HDPE πλαστικό με το δροσίζοντας υγρό πηκτωμάτων |
| Μέγεθος | 12.2*12.2*1.2cm |
| Βάρος | 130 γρ |
| Χρώμα | μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Ονομασία του προϊόντος | Υψηλής αποδοτικότητας επαναχρησιμοποιήσιμα γλυκά παγωτό πακέτα χωρίς Bpa Κόκκινα παγωτό πακέτα σε σχ |
|---|---|
| Μέγεθος | 10*2cm |
| Οργανωτής κατασκευής | - Ναι, ναι. |
| Κώδικας Hs | 3824999999 |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Όνομα προϊόντων | Επαναχρησιμοποιήσιμα χαριτωμένα μπύρας δροσερά τσαντών πάγου πακέτων πακέτα πάγου pe πλαστικά γεμισμ |
|---|---|
| Μέγεθος | 16.5*7.4*2cm ή προσαρμοσμένος |
| Ικανότητα | 200ml |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό pe |
| Εσωτερικό υλικό | SAP |
| Όνομα προϊόντων | Φορητό θερμικό μπλε δροσερό τούβλο πάγου μεσημεριανού γεύματος πακέτων πάγου τσαντών συνήθειας για τ |
|---|---|
| Μέγεθος | 10,8*5,8*2 εκ |
| Ικανότητα | 100ML |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Εσωτερικό υλικό | SAP |