| Μέγεθος | 25*15*1.8cm |
|---|---|
| Βάρος | 550g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Μέσα σε υγρό | SAP CMC |
| Χρώματα | κόκκινος |
| Μέγεθος | 25*15*1,8 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 550 γρ |
| εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Μέσα σε υγρό | SAP CMC |
| Χρωματιστά | το κόκκινο |
| Μέγεθος | 25*15*1,8 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 550 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| χρώματα | Κόκκινος |
| Μέγεθος | 25*15*1,8 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 550g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | Ζελέ SAP |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 25*15*3,5 εκ |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό πλαστικό HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό liquild | σύμφωνα με την θερμοκρασία σας |
| Χρώματα | Μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί, η MOQ είναι 3000pcs |
| Πιστοποιητικά | FDA SGS MSDS CPSIA EU |
| Όνομα Προϊόντος | hdpe 20*20*1.5cm τετραγωνικά επαναχρησιμοποιήσιμα σκληρά πακέτα πάγου αποθήκευσης θερμότητας πλαστικ |
|---|---|
| Μέγεθος | 20*20*1.5cm ή προσαρμοσμένος |
| ODM | Καλώς όρισες |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | αλλαγή φάσης υλικό |
| Μέγεθος | 21.7*15.8*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 550 γρ |
| εξωτερικό υλικό | HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό Υλικό | ψυκτικό τζελ |
| Χρώμα | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 21.7*15.8*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 550 γρ |
| εξωτερικό υλικό | HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό Υλικό | ψυκτικό τζελ |
| Χρώμα | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Όνομα Προϊόντος | Χονδρικό 550ml επαναχρησιμοποιήσιμο ευτηκτικό θερμότητας πιάτων πακέτο πάγου αποθήκευσης pe πλαστικό |
|---|---|
| Μέγεθος | 20*20*1.5cm ή προσαρμοσμένος |
| OEM | Ναί |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Εσωτερικό υλικό | PCM |