| Μέγεθος | 31x11x2cm |
|---|---|
| Βάρος | 650g |
| εξωτερικό υλικό | Βαθμός τροφίμων PP |
| Χρώμα | μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Μέγεθος | 31x11x2cm |
|---|---|
| Βάρος | 650g |
| Εξωτερικό υλικό | Τροφική κλάση PP |
| Χρώμα | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Τύπος συσκευασίας | μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 31x11x2cm |
|---|---|
| Βάρος | 650g |
| Εξωτερικό υλικό | Τροφική κλάση PP |
| Χρώμα | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| τύπος συσκευασίας | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 31x11x2cm |
|---|---|
| Βάρος | 650g |
| Εξωτερικό υλικό | Τροφική κλάση PP |
| Χρώμα | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| τύπος συσκευασίας | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 31x11x2cm |
|---|---|
| Βάρος | 650g |
| Εξωτερικό υλικό | βαθμός τροφίμων PP |
| Χρώμα | Μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Μέγεθος | 21.5*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 650g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 31x11x2cm |
|---|---|
| Βάρος | 650g |
| Εξωτερικό υλικό | βαθμός τροφίμων PP |
| Χρώμα | Μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Μέγεθος | 21.5*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 650g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 21.5*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 650g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 21.5*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 650g |
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | μπορέστε να είστε customizd |