| Μέγεθος | 12.2*12.2*1.2cm 17.8*12.2*1.2cm 13.3*12.7*1.3cm |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 130 ml 200 ml 160 ml |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Μέσα υγρό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Τύπος | Θερμικό |
| Μέγεθος | 7*7*1,4cm |
|---|---|
| Βάρος | 45g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | Υπερ-απορροφητικό πολυμερές, καρβοξυλομεθυλοκυτταρίνη |
| Χρώματα | Μπλε, κόκκινο, ροζ, προσαρμοσμένο. |
| Μέγεθος | 16.5*10.2*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 350 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Διαφανές λευκό με μπλε υγρό, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Όνομα προϊόντων | Έξοχα απορροφητικά κρύα πακέτα 200ML ψυκτήρων πακέτων πάγου πολυμερών δροσερά τσαντών |
|---|---|
| Μέγεθος | 15*10*2cm ή προσαρμοσμένος |
| Ικανότητα | 200 ml |
| εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Εσωτερικό Υλικό | Υπεραπορροφητικό πολυμερές |
| Μέγεθος | 8*7,5*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 85 g |
| Εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | Κόκκινο, μπλε |
| Μέγεθος | 12*5,8*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 100g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | Υγρά ψύξης |
| Χρώματα | Μπλε, προσαρμοσμένο. |
| Μέγεθος | 15*10*1cm |
|---|---|
| Βάρος | 100g |
| Εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | Υγρά ψύξης SAP |
| Χρώματα | Λευκό, μπλε |
| Μέγεθος | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 200 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό κέλυφος HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Μέσα υγρό | Ψυκτικό τζελ (SAP) |
| Τύπος | Θερμικό |
| Μέγεθος | 16*9.4*3.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 400 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό υλικό | PCM |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό συνήθεια |
| Μέγεθος | 16,5*9,7*3εκ |
|---|---|
| Βάρος | 400 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό συνήθεια |