| Μέγεθος | 20*12*3.5cm |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Μέγεθος | 21*10*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 450ml |
| Εξωτερικό υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό liqulid | Super Απορροφητικό Πολυμερών |
| Τύπος | Θερμική |
| Μέγεθος | 20*12*3.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 600g |
| Έξω Υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Μέσα Υλικό | δροσίζοντας υγρό πηκτωμάτων |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό συνήθεια |
| Μέγεθος | 21*10*3.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 450g |
| Έξω Υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Μέσα Υλικό | δροσίζοντας υγρό πηκτωμάτων |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό συνήθεια |
| Μέγεθος | 21*12*4.5cm |
|---|---|
| Ικανότητας | 550ML |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων - σκληρό πλαστικό κοχυλιών |
| Εσωτερικό liqulid | Δροσίζοντας σκόνη - έξοχο απορροφητικό πολυμερές σώμα |
| Τύπος | Κρατήστε το κρύο δοχείων μπουκαλιών γάλακτος |
| Μέγεθος | 24.5*19*2cm |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE ποιότητας τροφίμων - σκληρό κέλυφος - χωρίς BPA |
| Μέσα υγρό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Τύπος | Θερμικό |
| Τύπος συσκευασίας | Καρτόνι |
| Ονομασία προϊόντος | Τροφικά στερεά πλαστικά, επαναχρησιμοποιήσιμα παγάκια, ψυγεία, παγάκια για μεσημεριανό κουτί. |
|---|---|
| Μέγεθος | 15*10*2 εκ |
| Δυναμικότητα | 200 ml |
| Οργανωτής κατασκευής | - Ναι, ναι. |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Μέγεθος | 52.5*32.8*3.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 3500g |
| εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπλε μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 52,5*32,8*3,5 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 3500 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπλε; μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 14,5*11,5*4,8 εκ |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 480 ml |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE ποιότητας τροφίμων - πλαστικό σκληρού κελύφους |
| Μέσα υγρό | Ψυκτικό σκόνη - Υπερ-απορροφητικό πολυμερές |
| Τύπος | Θερμικό |