| Μέγεθος | 34,8*22,4*3εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1800 - 2000 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | Ο FDA ενέκρινε το HDPE |
| Εσωτερικό liquild | Υπεραπορροφητικό πολυμερές |
| Χρώματα | μπλε |
| Όνομα προϊόντων | HDPE πλαστική 400ml βαθμού τροφίμων φιάλη πακέτων πάγου για την ψύξη ποτών |
|---|---|
| Μέγεθος | 16.5*8.8*3.5cm |
| Ικανότητα | 400ml |
| Χρώμα | μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Μέγεθος | 34,8*22,4*3εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1800 - 2000 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | Ο FDA ενέκρινε το HDPE |
| Εσωτερικό liquild | Υπεραπορροφητικό πολυμερές |
| Χρώματα | Μπλε |
| Όνομα προϊόντων | HDPE πλαστική 400ml βαθμού τροφίμων φιάλη πακέτων πάγου για την ψύξη ποτών |
|---|---|
| Μέγεθος | 16.5*8.8*3.5cm |
| Ικανότητα | 400ml |
| χρώμα | μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Μέγεθος | 23*17*9cm |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE ποιότητας τροφίμων - πλαστικό σκληρού κελύφους |
| Μέσα υγρό | Εγκεκριμένο SAP - MSDS |
| Τύπος | Θερμικό |
| Τύπος συσκευασίας | Καρτόνι |
| Βάρος | 70g |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC PCM |
| Χρώματα | κόκκινο, μπλε, κίτρινο, μπορεί να προσαρμοστεί. |
| Πιστοποιητικά | FDA SGS MSDS CPSIA CE |
| Βάρος | 100g |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC PCM ψυκτικό |
| Χρώματα | κόκκινο, μπλε, κίτρινο, μπορεί να προσαρμοστεί. |
| Πιστοποιητικά | FDA SGS MSDS CPSIA CE |
| Προδιαγραφή | 13.5*13.5*2cm, 200g |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Όνομα προϊόντων | Τα ψυγεία δροσίζουν το πιό δροσερό υποκατάστατο πάγου πακέτων μεσημεριανού γεύματος της θερμικής τσά |
|---|---|
| Μέγεθος | 15*9*2cm, 220ml |
| Ικανότητα | 220ml |
| Εξωτερικό υλικό | Ελεύθερο hdpe BPA πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | SAP που δροσίζει το πήκτωμα |
| Μέγεθος | 229*168*64mm |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 1200 ml |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE ποιότητας τροφίμων - πλαστικό σκληρού κελύφους |
| Μέσα υγρό | Ψυκτικό σκόνη - Υπερ-απορροφητικό πολυμερές |
| Τύπος | Διατηρείτε τα κουτιά από μπουκάλια γάλακτος κρύα |