| Μέγεθος | 16*9.4*3.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 400G |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | PCM |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό συνήθεια |
| Μέγεθος | 21*10*3.5cm 20*12*3.5 |
|---|---|
| Βάρος | 450G 600G |
| Εξωτερικό υλικό | Απαλλαγμένο από BPA HDPE τροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | Υπερ-απορροφητικό πολυμερές SAP |
| Χρώματα | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Ονομασία προϊόντος | 350 g Hard Shell Πλαστική τσάντα για πικνίκ Cool Packs παγοκύστες Καταψύκτη Τούβλα πάγου |
|---|---|
| Μέγεθος | 16*16*1,4 εκ |
| Δυναμικότητα | 350 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό hdpe ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | SAP ή CMC |
| Ονομασία προϊόντος | Περιβαλλοντικά φιλικά μη τοξικά άκαμπτα πλαστικά αναψυκτέα μπλε παγάκια 200 ml ψύκτες παγάκια |
|---|---|
| Μέγεθος | 15*10*2cm ή προσαρμοσμένος |
| Δυναμικότητα | 200 ml |
| Οργανωτής κατασκευής | - Ναι, ναι. |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Μέγεθος | 19.5*13*4cm |
|---|---|
| Βάρος | 430g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | PCM |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 29*25*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 1800g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | ψυκτικό τζελ |
| χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 34,8*22,4*3εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1800 - 2000 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | Ο FDA ενέκρινε το HDPE |
| Εσωτερικό liquild | Υπεραπορροφητικό πολυμερές |
| Χρώματα | μπλε |
| Μέγεθος | 12*7.8*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 150 g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώματα | κόκκινο / μπλε / κίτρινο / ροζ / μωβ |
| Μέγεθος | 34,8*22,4*3εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1800 - 2000 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | Ο FDA ενέκρινε το HDPE |
| Εσωτερικό liquild | Υπεραπορροφητικό πολυμερές |
| Χρώματα | Μπλε |
| Μέγεθος | 34,8*22,4*3εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1800 - 2000 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | Ο FDA ενέκρινε το HDPE |
| Εσωτερικό liquild | Υπεραπορροφητικό πολυμερές |
| Χρώματα | μπλε |